Maintenance Manager

LOGSTOR Polska Sp. z o.o.

Zabrze

2016-12-01

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. W  Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność    i oczekujemy kreatywności.

Obecnie poszukujemy charyzmatycznego lidera działu utrzymania ruchu, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz infrastrukturę dla 4 zakładów (Zabrze, Gliwice, Żory), na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze
Nr referencyjny: 11/2016

Obowiązki:

  • Zarządzanie pracą działu utrzymania ruchu (około 30 osób) oraz dbanie o rozwój pracowników i pozytywną atmosferę w zespole
  • Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Nadzór i rozwój systemu TPM
  • Odpowiedzialność za powierzoną infrastrukturę (budynki, media itp.)
  • Czynny udział we wdrażaniu projektów inwestycyjnych niezbędnych dla rozwoju firmy
  • Zarządzanie częściami zamiennymi i optymalizacja tego procesu
  • Utrzymywanie kontaktów z serwisami zewnętrznymi i producentami maszyn
  • Monitorowanie wskaźników z obszaru utrzymania ruchu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość zasad TPM
  • Znajomość podstawowych mierników z obszaru UTR (MTBF, MTTR)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji w zespole
  • Optymalna organizacja pracy własnej i zespołu
  • Wysokie kompetencje managerskie i zdolności interpersonalne
  • Umiejętność delegowania zadań i konsekwentnego egzekwowania ich realizacji
  • Nastawienie na osiąganie wspólnych celów i współpracę na wszystkich szczeblach organizacji

Oferujemy:

  • Samodzielność w realizacji zadań i możliwość wdrażania własnych pomysłów / inicjatyw
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Samochód służbowy i opiekę medyczną

Prosimy aplikować poprzez przycisk Aplikuj.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98989 ofert pracy. Sprawdź!