Potrzebna osoba do opieki w roli opiekunki

altenbetreuung24

Düsseldorf

2016-12-02

Rekrutujemy na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie.

Miejsce delegacji: okoliceDusseldorf

Szukamy opiekunki dla Pana Herberta, który ma 73 lata i waży 66 kg.

Senior miał udar oraz zawał, dlatego potrzebuje wsparcia i pomocy, korzysta z wózka inwalidzkiego. Choruje również na astmę i cukrzycę.

Nr referencyjny: NIEM_766A

Obowiązki:

Wsparcie podopiecznego przy prowadzeniu domu (sprzątanie, gotowanie, pranie). A także pomoc w codziennym funkcjonowaniu: kąpielach, zmianie pielucho – majtek, ubieraniu, pomocy podczas jedzenia.

Wymagania:

Oczekujemy: doświadczenia, dobrej znajomość języka, miłego usposobienia, zaangażowania w powierzone obowiązki. Opiekunka musi być osobą niepalącą, posiadać czynne prawo jazdy oraz mile widziane referencje.

Oferujemy:

Opiekunom zapewniamy wysokie zarobki (do 1500 euro netto), legalne zatrudnienie (ZUS), godziwe warunki pracy (zakwaterowanie, wyżywienie).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5953 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100921 ofert pracy. Sprawdź!