Pani Franciszka szuka opieki

Gowork.pl

Bonn

2016-12-02

Nasz podopieczny:

Miejsce delegacji: Bonn

Podopieczna ma 98 lat i z racji wieku nie jest sprawna fizycznie, ale porusza się jedynie z małą pomocą.

Ma nadciśnienie tętnicze i tak poza tym jest w dobrej kondycji.

Obowiązki:

To głównie prowadzenie domu: przygotowywanie i podawanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie.

Wymagania:

Wymagana jest dostateczna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

Oferujemy:

Stawka miesięczna to 1050 euro netto dodatkowo zapewniamy swoim pracownikom zakwaterowanie u podopiecznego oraz wyżywienie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4478

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!