Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim - 4.000 PLN Brutto

Recruiters

Lublin

2016-12-01

Zespół Recruiters specjalizuje się w rekrutacji specjalistów do takich branż jak: Finanse, Bankowość, Obsługa Klienta, Logistyka, IT & Telecoms, Produkcja, HR oraz Sprzedaż i Marketing.

Aktualnie dla naszego Klienta, dużej firmy w  Lublinie poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zgłoszeń klientów,
  • Rozwiązywanie problemów o średnim stopniu trudności,
  • Komunikowanie do odpowiednich działów o problemach związanych z systemami bądź aplikacjami,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z międzynarodowymi Klientami,
  • Współpraca w ramach międzynarodowych zespołów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • Znajomość MS Office i obsługi komputera,
  • Kultura osobista, uprzejmość,
  • Umiejętność poprawnej i swobodnej komunikacji oraz aktywnego słuchania,
  • Chęć rozwoju i pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie  4.000 PLN Brutto+ premie miesięczne,
  • Pakiet relokacyjny,
  • Stabilne zatrudnienie (3 miesięczny okres próbny, a następnie umowa o prace na czas nieokreślony)
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wprowadzających i rozwojowych
  • Pracę w młodym i zaangażowanym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport. Refer a friend program, spotkania integracyjne.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wyślij nam swoje CV.