Produkcja i pakowanie sałatek

T&S Group

Tilburg

2016-12-01

Obowiązki:

  • praca w Tilburgu
  • praca przy nadziewaniu papryczek serem,
  • pakowanie specjalnych produktów,
  • praca na linii produkcyjnej z oliwkami,
  • wkładanie sera feta do pudełek,
  • naklejanie etykiet,

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu średnim,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

preferowane osoby z zakwaterowaniem w okolicy Tillburga

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego,
  • możliwość długoterminowej współpracy,
  • dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki,
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego  lub organizowania tych świadczeń prywatnie,

opiekę polskich rezydentów.

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl  oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102279 ofert pracy. Sprawdź!