Czyszczenie samochodów

T&S Group

Tilburg

2016-12-08

Obowiązki:

• sprzątanie samochodów
• dbanie o dobry stan wizualny samochodów

Wymagania:

• dyspozycyjność na okres co najmniej 6 miesięcy
• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• mile widziane doświadczenie w pracach przy sprzątaniu samochodów
• mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
• możliwość długoterminowej współpracy-po 6 miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
• atrakcyjne wynagrodzenie z ustaloną ścieżką kariery
• możliwość korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
• opiekę polskich rezydentów

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl  oraz spełniające wymagane kryteria ( przede wszystkim znajomość języka obcego oraz doświadczenie w pracy z samochodami stylowymi ). Do formularza prosimy załączać CV w języku angielskim lub niemieckim.