Pracownik Gospodarczy z orzeczeniem

BHP Protect System

Piekary Śląskie

2016-12-01

Firma BHP Protect System Sp. z o.o. działająca na rynku od połowy 2007

roku. Posiadająca dwa certyfikaty Firmy Godnej Zaufania i

LODOŁAMACZE. Nasza firma zajmuję się aktywizacją osób

niepełnosprawnych którzy poszukują pracy.

Zatrudnimy:

Pracownika Gospodarczego z aktualnym orzeczeniem o

niepełnosprawności wynagrodzenie od 1850 do 2000 brutto,będzie pan

pracowała z doświadczonym i zorganizowanym personelem. Na miejscu

jest zawsze kierownik który pomoże i zapozna pana z środkami,sprzętem i

miejscem pracy. Nasze obiekty znajdują się w Mikołowie

ul.Wyzwolenia i Kolejowej | Katowice ul.Mickiewicza i Hutnicza |

Piekary Śląskie ul.Harcerska

Zadania:

Sprzątanie budynku wewnątrz i na zewnątrz

Kontakt:

Numer Telefonu – 692-418-425

E-mail - APLIKUJ

Oferujemy:

- Umowę o Prace
- Dostosowanie stanowiska pracy do potrzeb pracownika
- Prowadzenie profesjonalnych rozbudowanych szkoleń dla pracowników
- Zwrot kosztów za sprzęt specjalistyczny
- Zwrot kosztów za leki
- Zwrot kosztów za rehabilitacje
- Wynagrodzenie + premie
- Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy (profesjonalny strój,mopy,środki itd)
- Stałe godziny pracy,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- Łatwy dostęp do kadr i płac (wypłata zawsze pierwszego dnia miesiąca)

Wymagania:

- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- CV

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102883 ofert pracy. Sprawdź!