Pracownik blacharni

FallWork Sp. z o.o.

Poznań

2016-11-30

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

BLACHARZA

Miejsce: Swarzędz-Jasin, ul. Wrzesińska

Obowiązki:

– czynności manualne ślusarsko-blacharskie

– prace obróbkowe

Wymagania:

– gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

– minimalne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

– zdolności manualne

Oferujemy:

– umowę zlecenie

– Szkolenie BHP

– stawkę godzinową

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, aplikuj za pośrednictwem portalu.

* oferta pracy tymczasowej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102295 ofert pracy. Sprawdź!