Młodszy Mechanik Samochodów Ciężarowych

GlobalForce Services Sp. z o.o.

Nottingham

2016-11-30

Oferta pracy w firmie Imperial Commercials - międzynarodowej sieci autoryzowanych serwisów pojazdów ciężarowych marki DAF i Mercedes.

Lokalizacja: Wielka Brytania (poszukujemy kandydatów do pracy w różnych lokalizacjach na terenie UK: Bristol, Welham Green, Nottingham, Wrexham i inne)

Firma Imperial Commercials - największa niezależna grupa dealerów pojazdów ciężarowych i vanów oraz największa sieć serwisów samochodów ciężarowych marki DAF, Mercedes oraz innych pojazdów w Wielkiej Brytanii, zatrudniająca ponad 52 000 pracowników na całym świecie, poszukuje do sieci swoich warsztatów ambitnych i zorientowanych na przyszłość Młodszych Mechaników Samochodów Ciężarowych.

Od kandydatów wymagamy:

  • Pierwszego doświadczenia w naprawie Samochodów Ciężarowych,
  • Chęci do podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii oraz doskonalenia swoich umiejętności technicznych i językowych,
  • Doświadczenie w autoryzowanym serwisie DAF, Mercedes lub innym będzie dodatkowym atutem.

Imperial Commercials oferuje stałą i stabilną pracę w autoryzowanym serwisie, kompletny pakiet szkoleń serwisowych oraz opłacony kurs języka angielskiego Skype przed wyjazdem.

  • forma zatrudnienia: umowa o pracę na warunkach brytyjskich zawierana bezpośrednio z pracodawcą.
  • wynagrodzenie: atrakcyjne wynagrodzenie, nadgodziny płatne 150 %, dodatkowe benefity pracownicze, dodatki za pracę zmianową.
  • stałe wsparcie i pomoc w organizacji formalności związanych z wyjazdem oraz w znalezieniu zakwaterowania w UK.

Termin rozpoczęcia pracy jest dostosowany do dostępności kandydata.

Poznaj pracodawcę przed wyjazdem ! Spotkania indywidualne z przedstawicielami firmy odbędą się już 10 grudnia 2016 roku w Polsce.


Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres APLIKUJ
bądź też zadzwoń na numer: (12) 378-48-30

Więcej informacji o pracodawcy na: http://www.imperialcommercials.co.uk/aboutus
Informacje o poprzednich grupach, które wyjechały do Imperial Commercials: na naszym profilu Facebook https://www.facebook.com/GlobalForce-Services-122751631134647/


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).