Asystent/ka ds. administracyjnych

Rączkowski & Kwieciński Adwokaci Sp. j.

Warszawa

2016-11-30

Kancelaria RK Legal działa na polskim rynku od 2006 roku. Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla biznesu. Wiemy że problemy, przed jakimi stają przedsiębiorcy nie są jednowymiarowe. Dlatego rzetelną obsługę prawną połączyliśmy z ofertą wsparcia podatkowego, księgowego i zarządzania wierzytelnościami.  Wskazujemy praktyczne rozwiązania, dostosowane do celów biznesowych naszych klientów. Należymy do międzynarodowych sieci Law&Numbers oraz Euro Collect Net Lawyers. Jesteśmy także członkiem Polskiego Związku Windykacji oraz Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: 20161124

Obowiązki:

•Przygotowywanie korespondencji do wysyłki,

•Koordynowanie obiegu korespondencji przychodzącej,

•Prowadzenie kalendarzy spotkań i rezerwacja sal konferencyjnych,

•Łączenie rozmów telefonicznych,

•Obsługa gości Kancelarii,

•Organizowanie szkoleń i wyjazdów służbowych,

•Kontakt z Klientami,

•Wsparcie asystenckie dla prawników.

Wymagania:

•Wyższe wykształcenie lub studia w toku,

•Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

•Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność,

•Umiejętność pracy pod presją czasu,

•Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i nastawienie na pracę w zespole,

•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

•Bardzo dobra znajomość języka, angielskiego,

•Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

•możliwość rozwoju w strukturach firmy,

•pracę w młodym, dynamicznym zespole,

•atrakcyjny pakiet benefitów.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99194 ofert pracy. Sprawdź!