Pilnie poszukujemy opiekunki dla Pani Hildy

Engeldaheim

Karlsruhe

2016-12-01

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Miejsce pracy: Karlsruhe

Do Opieki: Pacjentka Pani Hilda (79 lat, 55 kg, 165 cm wzrostu). Opiekunka będzie głównie pomagać w prowadzeniu domu. Pacjent cierpi na demencję i czasami jest rozkojarzona. Ma również problemy ze słuchem.

Nr referencyjny: NIEM_602A

Obowiązki:

  • gotowanie;
  • robienie zakupów;
  • pranie, sprzątanie domu;

Wymagania:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi być osobą niepalącą.

Oferujemy:

  • pokrycie kosztów przejazdu do/z Niemiec
  • legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą
  • ubezpieczenie
  • wysokie zarobki
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6627 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102835 ofert pracy. Sprawdź!