Pomoc domowa i opieka dla Pani Elizabeth

Engeldaheim

Stuttgart

2016-12-01

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla seniorki Pani Elizabeth, mieszkającej w Stuttgart. Pani jest osobą leżącą i kompletnie niesamodzielną. Ma stały cewnik i korzysta z wkładek. Pani jest również cukrzykiem.

Przychodzi do mniej pielęgniarka.

Wyjazd na 2-3 miesiące.

Nr referencyjny: NIEM_679A

Obowiązki:

Głównymi obowiązkami będą prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego: gotowanie, robienie prania, sprzątanie oraz opieka nad zwierzątkiem domowym.

Wymagania:

  • Kobieta z doświadczeniem
  • Język na poziomie komunikatywnym
  • Dobry stan zdrowia
  • Brak nałogów
  • Mile widziane referencje
  • Czynne prawo jazdy

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy legalną pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6771 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!