Kasjer/kasjerka w markecie budowlanym

Interkadra

Szczecin

2016-11-30

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemyosób zainteresowanych pracą na stanowisku

KBUD/1216/GD-SZ

Obowiązki:
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
  • rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:
  • gotowość i dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
  • nastawienie na wysoki standard obsługi klientów,
  • umiejętność szybkiego liczenia,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • rzetelność i dokładność,
  • umiejętność koncentracji na wykonywanej pracy,
  • chći do nauki i przyswajania nowej wiedzy,
  • doświadczenie w pracy w handlu (mile widziane),

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • szkolenie stanowiskowe przygotowujące do pracy ,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwość pogodzenia pracy ze studiami zaocznymi.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!