Operator produkcji

Interkadra

Miszewo

2016-11-30

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemyosób zainteresowanych pracą na stanowisku

OPPR/1216/GD-MISZ

Obowiązki:
  • wykonywanie czynności produkcyjnych odnośnie wyrobów produkowanych w Zakładzie wg zatwierdzonych procedur i instrukcji(branża chemicznatworzywa sztuczne)
  • przestrzeganie przepisów BHPppoż i ochrony środowiska
  • obsługa urządzeń produkcyjnych i pomocniczych związanych z produkcją;
  • udział w wyznaczonych pracach konserwacyjno – naprawczych;
  • utrzymanie porządkuczystości na hali produkcyjnejmiejscu składowania odpadów oraz w innych miejscach związanych z pracamiprodukcyjnymi.
  • inne zadania w zależności od potrzeb zakładu i korporacji
Wymagania:
  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym min. 1/2 lata
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
  • mile widziane psychotesty uprawniające do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • zdolność do pracy fizycznejtznprzenoszenia cięższych przedmiotów w ramach dopuszczalnych norm
  • bardzo dobry stan zdrowiapreferowane osoby niepalące
  • podstawowa obsługa komputera
  • możliwość pracy na 3 zmiany
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową
  • pełen etat
  • pracę trzyzmianową w systemie IV brygadowym
  • dogodne warunki pracy w prężnie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premie zmianowe
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu oraz płatne nadgodziny

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".