Operator Magazynu - stabilna praca, atrakcyjne wynagrodzenie!

Actio HR

Gdańsk

2016-11-30

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:
Operator Produkcji
Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na produkcji – różne działy.
Znajomość standardów BHP.
Gotowość do pracy zmianowej 3 dni pracy/3 dni wolne.
Chęć do pracy oraz nauki - rozwoju.
Nastawienia na stałą współpracę.
Uprawnienia na wózki jezdniowe.
Dokładność, sumienność, odpowiedzialność.
Podstawowa znajomość komputera oraz pakietu MS Office.

Obowiązki:
Obsługa powierzonego obszaru produkcyjnego.
Zapewnianie poprawnego, bezpiecznego, efektywnego przebiegu produkcji.
Obsługa procesu wytwarzania .
Monitorowanie poprawności przebiegu.
Kontrola jakości.
Zgłaszanie wad, usterek, wykonywanie drobnych napraw.

Oferujemy:
Umowę o pracę.
Pakiet szkoleń.
Możliwość rozwoju oraz awansu.
Dodatkowe ubezpieczenie medyczne – również dla rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę multisport.
Jasny system wynagradzania – awans, podwyżki.

Opis dodatkowy:

Zapraszamy do aplikowania osoby chcące podnosić kwalifikacje zawodowe oraz poszukujące pracy na stałe.
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail APLIKUJ, w tytule e-mail podając nr ref. OP/12/16.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).
Agencja Zatrudnienia nr 10554
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102812 ofert pracy. Sprawdź!