Cieśla konstrukcyjny - Stolarz (Tomrer) - praca w Norwegii w 2017 r.

Jobbvikar AS

Nordland

2016-11-29

Jobbvikar AS jest agencją pracy działającą w branży budowlanej na północy Norwegii.

Obecnie poszukujemy Cieśli konstrukcyjnych (Tømrer) - Stolarzy (Snekker) chętnych do podjęcia pracy od nowego roku - 2017.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

+47 484 33 003

Obowiązki:

- Montaż płyt kartonowo-gipsowych,

- Montaż podłóg,

- Obijanie ścian wewnętrznych i zewnętrznych oraz sufitów panelami,

- Konstrukcje szkieletowe.

Oczekujemy:

- Udokumentowanego bieżącego stażu w zawodzie,

- Umiejętności czytania rysunku technicznego,
- Znajomości języka angielskiego lub norweskiego,

Mile widziane:

- Wcześniejsze doświadczenie ze Skandynawii.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie na norweskich warunkach,

- Ubezpieczenie w pracy oraz w trakcie dojazdu oraz powrotu z pracy do domu,
- Zakwaterowanie firmowe (odpłatne)

- Opiekę konsultanta.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99361 ofert pracy. Sprawdź!