Operation Manager - Call Center

BPO Poland

Warszawa

2016-11-29

Opis stanowiska:

  • Realizacja celów w zakresie sprzedaży i obsługi klienta
  • Zarządzanie podległymi zespołami/projektami poprzez cele jakościowe i ilościowe
  • Zwiększenie efektywności projektór i procesów w strukturach organizacji
  • Optymalizacja projektów i procesów
  • Motytywowanie/coacing, budowanie relacji w obszarze podległych zespołów i struktur
  • Ciągłe doskonalenie procesów biznesowych
  • Kreowanie i wgrażanie nowych rozwiązań i systemów
  • Raportowanie wyników call center

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży call center, mile widzane na stanowisku managerskim
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem przez cele
  • Wielozadaniowość
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia na wysokim poziomie
  • Wysokie kompetencje w obszarze pracy zespołowej i umiejętność budowania skutecznych i efektywnych zespołów
  • Dyspozycyjność do współpracy w elastycznych godzinach
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, elastyczność, otwartość
  • Pozytywne nastawienie do zmian i szybka do nich adaptacja
  • Wysokie zdolności przywódcze oraz skuteczne tworzenie pozytywnych relacji z klientami wewnętrznymi oraz ze współpracownikami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata oraz uzyskiwanych wyników
  • Współpracę w dynamicznej organizacji i międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju
  • System benefitów

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://career.homeglobal.com/cp/j/7499/a/4/operation-manager-call-center
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99341 ofert pracy. Sprawdź!