Specjalista ds. eksportu ze znajomościa NORWESKIEGO

CEE Experts

Łódź

2016-11-29

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Specjalista ds. eksportu ze znajomościa norweskiego

Kluczowe obowiązki:

  • Stały kontakt z norweskojęzycznymi klientami firmy
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami firmy
  • Przygotowywanie wycen produktów
  • Doradztwo techniczne

 Wymagania:

  • Znajomość w mowie i piśmie języka norweskiego w stopniu bardzo dobrym
  • Komunikatywna znajomość jezyka angielskiego
  • Dostępność do pracy na pełen etat
  • Dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w młodym zespole profesjonalistów
  • Jasne kryteria dotyczące systemu ścieżek kariery w firmie
  • Karta multisport, prywatna opieka medyczna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102812 ofert pracy. Sprawdź!