Cee Experts

Opinie o Cee Experts

ZaFree

Wydaje się, że firma to marzenie jednego cwaniaka, który robi hajs na młodych ludziach. Nie wiem jak oceniać oferty pracy ich klientów, ale praca dla nich jako stażysta w złotych tarasach to call centre i jeszcze trzy razy dziennie stoisz pod tablica i Cie rozliczają! Ile zrobiłaś co zrobiłaś jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] O ile na początku jest miło to potem już nie jest tak fajnie. Wychodząc do łazienki krzywo się na Ciebie patrzą - powinnaś pracować. I cele na zadania: coś co zajmuje 4h każą zrobić w godzinę i jeszcze są wielce zdziwieni ze tego nie zrobiłaś. Gra psychologiczna. Efektem tego ma być siedzenie po godzinach.

Zostaw opinię o Cee Experts - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cee Experts