Technolog

Litex Promo

Ostrów Wielkopolski

2016-11-29

Technolog – Konstruktor

Opis stanowiska:

  • tworzenie dokumentacji technologicznej

  • opracowanie technologii wykonania

  • technologiczny dozór nad procesem produkcyjnym również pod względem jakości wykonania

  • projektowanie i systematyczne wdrażanie działań zwiększających wydajność, dostępność maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,

  • znajomość procesów technologicznych w zakresie obróbki stali: spawanie, wypalanie, obróbka mechaniczna – będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • orientacja na cele, samodzielność w działaniu

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w dynamicznym zespole

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów

Informacje o firmie:

Litex Promo

ul.Staroprzygodzka 117

63-400 Ostrów Wielkopolski

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie Cv
na adres APLIKUJ w temacie technolog - konstruktor

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99196 ofert pracy. Sprawdź!