Kierownik Działu Obsługi Klienta

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Toruń

2016-11-29

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności. Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi prawne na terenie EU poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Nr referencyjny: 2016/TN/KDOK

Obowiązki:

- zarządzanie zespołem konsultantów, opiekunów klienta

- motywowanie, ustalanie i egzekwowanie KPI's

- raportowanie do Zarządu

- szkolenia pracownicze

- wprowadzanie procedur postępowania

- utrzymywanie relacji z klientami, kontrahentami i firmami pośredniczącym

Wymagania:

- min 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

- wykształecenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie i marketing, zarządzanie przedsiębiorstwem)

- bardzo dobrej znajomości jezyka angielskiego oraz hiszpańskiego

- umiejętności przywódcze

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę w międzynarodowym środowisku

- wynagrodzenie zasadnicze 8500pln brutto miesięcznie

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i jednocześnie pragniemy poinformować, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).