Praca dla osób z doświadczeniem w opiece

Gowork.pl

Hanower

2016-11-30

Nr referencyjny: NIEM_419A

Nasz podopieczny:

Osoba do opieki: Bruno 91 lat, 86 kg, 178 cm wzrostu.

Miejsce zlecenia: okolice Hanoweru

Stan podopiecznego: Inkontynencja i cukrzyca. Opiekunka będzie pomagać Panu wstać oraz poruszać się. Pan jeździ na wózku inwalidzkim a także korzysta z chodzika.

Obowiązki:

Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić dom, przygotowywać posiłki oraz zajmować się robieniem zakupów. Do obowiązków związanych z podopiecznym  należeć będzie pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, kąpielach, pomoc w dojściu do toalety. Dodatkowo: przenoszenie z wózka na łóżko oraz gotowość do czuwania w nocy.

Wymagania:

  • oczekujemy dobrej znajomości języka
  • doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
  • empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę
  • mile widziane prawo jazdy oraz referencje

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1250 euro netto.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6244 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!