Grafik komputerowy

E-Commerce Logistics Sp. z o. o.

Zielona Góra

2016-11-28

Firma E-Commerce Logistics Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

* projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji internetowej: e-mailingi, landing page, materiały do kampanii display, banery na stronę www,
* tworzenie materiałów i projektów graficznych: ulotki, plakaty, billboardy, reklama prasowa,
* koordynacja działań związanych z funkcjonowanie strony internetowej oraz portali społecznościowych,
* współpraca z drukarniami oraz firmami zewnętrznymi

Wymagania:

* kreatywność oraz doświadczenie graficzne poparte bogatym portfolio,
* bardzo dobra znajomość programów graficznych - Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Indesign, Corel Draw,
* znajomość zasad przygotowania materiałów do druku oraz do komunikacji internetowej,
* umiejętność samodzielnego tworzenia oraz wypracowywania koncepcji projektów graficznych,
komunikatywności i umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

* pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie,
* atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę),
* szansę ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych i osobowych,
* narzędzia potrzebne do realizacji zadań.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100812 ofert pracy. Sprawdź!