KONSTRUKTOR ELEKTRONIK

Axamo Sp. z o.o.

Mielec

2016-11-28

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszarów Inżynierii,  IT, Finansów i Bankowości oraz sektora Medycznego. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Naszym klientem jest renomowany producent z branży elektronicznej - międzynarodowa firma specjalizująca się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko KONSTRUKTORA ELEKTRONIKA.

Miejsce pracy: Mielec
Nr referencyjny: Nr referencyjny: KE/M/16

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac związanych z konstruowaniem i uruchamianiem oprzyrządowania do testów elektrycznych/elektronicznych, terminowe opracowywanie układów elektronicznych oraz aktywny udział podczas uruchamiania oprzyrządowania na produkcji/walidacji maszyn. Do głównych obowiązków Konstruktora Elektronika należeć również będzie odpowiedni dobór elementów i materiałów do zastosowania w wyrobie, a także opracowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki elektroniczne)
  • doświadczenie w projektowaniu i budowie urządzeń elektronicznych
  • praktyczna wiedza z zakresu szeroko rozumianej elektroniki
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów
  • znajomość programów do wspomagania projektowania układów elektronicznych
  • znajomość przeprowadzania procesów uruchamiania urządzeń i zasad wykonywania pomiarów elektronicznych
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole i dyspozycyjność

Dodatkowymi atutami są:

  • umiejętność tworzenia schematów elektronicznych w narzędziu Altium/Protel 99SE
  • umiejętność projektowania płytek PCB w narzędziu Altium/Protel 99SE
  • znajomość oprogramowania Labview i TestStand
  • znajomość systemu Linux
  • znajomość platformy Rasberry PI
  • znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie karty Multisport

Osoby spełniające powyższe kryteria, które są zainteresowanie aplikowaniem na ww. ofertę pracy proszone są o  przesłanie CV na adres APLIKUJ w tytule wpisując KE/M/16

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99161 ofert pracy. Sprawdź!