Praca dla opiekunki dla Pana Haralda

Engeldaheim

Baden-Baden

2016-11-29

Miejsce wyjazdu: okolice Baden-Baden

Nasz Podopieczny Pan Harald z racji swojego wieku (82 lata) nie radzi już sobie w prowadzeniu domu, dlatego potrzebuje pomocy i wsparcia, zwłaszcza, że większość czasu leży w łóżku. Choruje na nadciśnienie i cukrzycę, ma również problemy ze słuchem. Czasami jest zdezorientowany i rozkojarzony.

Nr referencyjny: NIEM_320A

Obowiązki:

Obowiązki domowe to:

  • zakupy oraz gotowanie
  • sprzątanie domu
  • pranie i prasowanie

Obowiązki opiekuńcze to:

  • ubieranie i rozbieranie podopiecznego
  • mycie i dbanie o higienę (w tym zmiana pielucho – majtek)
  • obracanie podopiecznego
  • transfer z wózka na łóżko
  • czuwanie w nocy

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Czynnego prawa jazdy
  • Doświadczenia w opiece
  • Podstawowej znajomości języka
  • Zaangażowania i cierpliwości
  • Braku nałogów

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie i ubezpieczenie
  • opłacony przejazd do i z Niemiec
  • wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy
  • ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5999 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!