PRACOWNIK PRALNI CHEMICZNEJ / PRODUKCJA

Graser

Frankfurt nad Menem

2016-12-02

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Graser Sp. z o.o., wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1978,  specjalizuję się w delegowaniu pracowników do krajów Unii Europejskiej, aktualnie poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: FRANKFURT N. MENEM, NIEMCY

Opis stanowiska pracy:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przyjmowanie towaru, selekcja wg przepisów wewnętrznych firmy,
  • Pranie, maglowanie, suszenie na odpowiednich maszynach,
  • pakowanie w jednorazowe torby, przygotowanie towaru do wysyłki
  • utrzymanie ciągłości pracy na linii produkcyjnej.

Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego./ angielskiego, WARUNEK KONIECZNY!
  • doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane
  • sądowe oświadczenie o niekaralności,WARUNEK KONIECZNY!
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • odpowiedzialność, sumienność
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:
  • kontrakt na warunkach niemieckich
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki mieszkaniowe
  • opiekę polskich koordynatorów
  • długofalową współpracę
  • przejazd do Niemieci licencjonowaną firmą transportową
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie  CV na adres: APLIKUJ
(z dopiskiem w tytule – Pralnia Chemiczna Niemcy)

UWAGA w naszej ofercie jest wiele prac dla osób z dobrą znajomościa j. niemieckiego. Zapytaj o szczegóły pod

nr. tel 52 321 60 60

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102279 ofert pracy. Sprawdź!