PIEKARZ - WEIMAR

Quickjobs.de

Weimar

2016-12-07

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy piekarza z doswiadczeniem i podst. znajomoscia j. niemieckiego.

Miejsce pracy: TURYNGIA

Wymagania:

  • mile widziany zawód piekarza
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w pracy jako piekarz

Obowiązki:
  • przygotowywanie i pieczenie bułek, chleba, wyrobów cukierniczych, wypieków itp.

Oferujemy:
  • praca na czas nieokreślony na cały etat
  • wynagrodzenie 8,50- € Brutto/h
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • koszt zakwaterowania pokrywa pracownik, mozliwy dodatek od pracodawcy

Prosze o przesylanie CV w j. niemieckiem na

Tel. 0049 36844 309545

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99298 ofert pracy. Sprawdź!