PIEKARZ - GERA

Quickjobs.de

Gera

2017-02-27

W celu bezpośredniego zatrudnienia pracownika przeprowadzamy rekrutację na stanowisko piekarza dla naszego niemieckiego klienta w okolicach Gery w Turyndze.

Miejsce pracy: TURYNGIA

Wymagania:

  • mile widziany zawód piekarza
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w pracy jako piekarz
  • Prawo jazdy kl. B (na dojazd do pracy)

Obowiązki:
  • przygotowywanie i pieczenie bułek, chleba, wyrobów cukierniczych, wypieków itp.

Oferujemy:
  • praca na czas nieokreślony na cały etat
  • wynagrodzenie ok. 1350€ netto/miesiąc
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • 40 - 48 h / Tydz. (pon. - niedz. na 2 zmiany)
  • Zmiana dzienna (07:00 - 16:00 godz.) & Zmiana nocna (22:00 - 07:00 godz.)
  • możliwe nadgodziny
  • 24 dni urlopu
  • dodatki na urlop
  • dodatki za pracę w nocy, niedziele i święta
  •  praca w nowoczesnej piekarnii
  • zakwaterowanie 200 - 400,- € / miesięcznie

Prosze o przesylanie CV w j. niemieckiem na.

www.praca.click/job208

Tel. 0049 36844 309545

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 92730 ofert pracy. Sprawdź!