PRACOWNIK DROGOWY - ROZBIORKI

Quickjobs.de

Singen

2017-04-10

W celu bezpośredniego zatrudnienia pracownika przeprowadzamy rekrutację na stanowisko pracownika drogowego dla naszego niemieckiego klienta w okolicach Singen.

Miejsce pracy: OKOLICE SINGEN

Wymagania:

  • doswiadczenie w pracach drogowych
  • min. podstawowa znajomość j. niemieckiego
  • mile widziane doswiadczenie w obsludze maszyn i pojazdow drogowych, rozbiorce budynkow - warunek niekonieczny
  • prawo jazdy kl. B (na dojazd do pracy)

Obowiązki:
  • prace drogowe (np. wycinanie, wiercenie w asfalcie, wypelnianie ubytkow na drogach), czesciowa rozbiorka budynkow itp.

Oferujemy:
  • praca na czas nieokreślony na cały etat
  • Stawka poczatkowa 12,00- € Brutto/godz.
  • Dieta 6,00 € od 8 godz. pracy po 3 miesiacach
  • praca na miejscu na roznych budowach
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • mozliwosc nadgodzin do wyplaty
  • mieszkanie oplaca pracownik- 250€
  • możliwe nadgodziny

Prosze o przesylanie CV w j. niemieckiem na.

Tel. 0049 36844 309545

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 119225 ofert pracy. Sprawdź!