Praca w Hagen dla opiekunki osób starszych

Engeldaheim

Hagen

2016-11-28

Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie.

Aktualnie opieki potrzebuje Pan Wilhelm mieszkający samotnie w Hagen. Ma problemy z sercem oraz ze słuchem. Korzysta również z pieluch.

Nr referencyjny: NIEM_375A

Obowiązki:

Podopiecznemu trzeba pomóc  w higienie szczególnie przy myciu, pielęgnacji ciała, ubieraniu i rozbieraniu. Opiekunka będzie również czuwać przy podopiecznym w nocy.

Do zadań Opiekunki będzie należało też robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, dbanie o utrzymanie czystości w domu oraz chodzenie z podopiecznym na spacery.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie minimum dostatecznym, mieć doświadczenie w opiece z osobami starszymi oraz mieć czynne prawo jazdy. Wymagamy również braku nałogów.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1000 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6029 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99304 ofert pracy. Sprawdź!