IT sales manager

KS PERSONAL SERVICE

Warszawa

2016-11-25

Agencja East Service nr 13171
Dla naszego Klienta, firmy z branży IT, lidera oprogramowania ERP, poszukujemy osoby na stanowisko:

Firma jest od 12 lat na rynku. Świadczy usługi w obszarze integracji sprzętu, oprogramowania oraz usług konsultingowych. Firma obsługuje około 10 tys. Klientów.
Lokalizacja: Warszawa
Zakres obowiązków:
• reprezentowanie Firmy klientom krajowym i zagranicznym
• sprzedaż usług w zakresie wdrożeń, wsparcia, rozwoju i outsourcingu systemów wspierających zarządzanie
• prowadzenie rozmów handlowych, negocjacji, przygotowanie i prezentowanie materiałów handlowych
• współpraca z innymi oddziałami Firmy w prawidłowej obsłudze potencjalnych i aktualnych klientów
• zarządzanie zespołem
• Wsparcie procesu przed sprzedażowego, rozpoznanie potrzeby klienta i dobór technologii, która będzie odpowiednia do potrzeb klienta
• Projektowanie architektury oferowanych systemów oraz wsparcie przy wycenie oferty (dobór licencji, konfiguracja)
• Konfiguracja i prezentacja dla klienta wypracowanego rozwiązania
• Instalacje testowe wybranych systemów u Klienta – wsparcia dla PoC
• Konfiguracja środowisk testowych i demonstracyjnych w LAB Komputronik – Biznes
• Przygotowywanie spersonalizowanych webinariów dotyczących wybranych technologii
• Uczestnictwo w szkoleniach i zdobywanie niezbędnej certyfikacji wspierającej techniczne wsparcie podczas procesu sprzedaży
• Przeprowadzanie szkoleń dla klienta końcowego
Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe
• minimum dobra znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w sprzedaży usług B2B (preferowane doświadczenie w sprzedaży usług IT, w szczególności systemów ERP)
• determinacja i zaangażowanie w realizację postawionych celów sprzedażowych
• umiejętność współpracy i budowania relacji z klientem biznesowym
• Doświadczenie w prowadzeniu analiz potrzeb klienta w obszarze infrastruktury
• Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji technicznej
• Doświadczenie we współpracy z klientem i prowadzeniu prezentacji rozwiązań dla klienta.
• Doświadczenie i praktyczna znajomość rozwiązań IT w obszarach Backup & Data Protection, Wirtualizacja, Wirtualizacja storage, Hyperkonwergencja
Oferta:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• zapewnione szkolenia,
• możliwość podnoszenia kwalifikacji w branży IT,
• miła i przyjazna atmosfera ,
• stabilność zatrudnienia,
• Wynagrodzenie stałe + premie od realizacji wyznaczonych celów,
• Pakiet medyczny
• Niezbędne narzędzia do pracy.

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV na adres e-mail APLIKUJ ub dzwoń, +48 532 846 653
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99167 ofert pracy. Sprawdź!