Monter

MB-PNEUMATYKA Sp. z o. o.

Sulechów

2016-11-24

MB-Pneumatyka, firma działająca w branży Automotive, zatrudni operatora obrabiarek CNC. Jesteśmy jedyną taką firmą w Polsce i jedną z tylko 5 w Europie. Zajmujemy się produkcją złącz do pneumatycznych układów hamulcowych.  Działamy w oparciu o normy ISO/TS.

Monter
Miejsce pracy: Sulechów

Obowiązki:

- montaż złączek;
- wykonywanie założonych norm produkcyjnych;
- zachowanie reżimów technologicznych i jakościowych zgodnie z dokumentacją technologiczną na stanowisku.

Wymagania:

- wykształcenie średnie/zawodowe;

- zdolności manualne;

- odpowiedzialność, sumienność;

- umiejętność pracy w grupie;

- pierwsze doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku będą atutem.

Oferujemy:

- umowę o pracę;
- stabilność zatrudnienia;
- pracę w przyjaznym, wesołym zespole;
- i wiele innych, sprawdź na naszej stronie "kariera"!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."