PRACOWNIK PRODUKCJI POMOCNIK OPERATORA LINII PRODUKCYJNEJ (12092016)

Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o.

Karczew

2016-11-24

Międzynarodowa firma produkcyjno – handlowa MARFLEX – M.J. MAILLIS POLAND Sp. z o.o. poszukuje do swojej siedziby w Karczewie k/Warszawy (ok. 25 km) osoby na stanowisk

PRACOWNIK PRODUKCJI
POMOCNIK OPERATORA LINII PRODUKCYJNEJ (12092016)

Miejsce pracy: Karczew k/Warszawy

Opis stanowiska:

  • pomoc operatorowi w obsłudze linii produkcyjnej,
  • zdejmowanie rolek z gotowym produktem z nawijaków,
  • ustawianie na palecie,
  • pakowanie,
  • etykietowanie,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • praca zmianowa po 12h (2 dni pracy, 2 dni przerwy).

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Odpowiedzialność, sumienność i zdyscyplinowanie,
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa w ruchu ciągłym).

Oferujemy:

  • Prace w dużej dynamicznie rozwijające się firmie,
  • Doskonalenie zawodowe w doświadczonym zespole,
  • Umowa o pracę,
  • Opiekę medyczną Medicover dla pracownika,
  • Ubezpieczenie grupowe PZU,
  • Bony dla pracowników na Boże Narodzenie,
  • Paczki dla dzieci na Święta Bożego Narodzenia.

Firma zapewnia dojazdy na trasach: Maciejowice-Karczew oraz Sobolew-Karczew

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) z podanym numerem referencyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: APLIKUJ w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."