Praktyki Dział Administarcji

Sklepy KOMFORT S.A.

Stryków

2016-11-23

Studiujesz?

Jesteś otwarty/-a i komunikatywny/-a?

Potrafisz pracować samodzielnie i zwracać uwagę na szczegóły?

Nie sprawia Ci problemu posługiwanie się pakietem Office?

Mamy dla Ciebie propozycję! Poszukujemy studentów chcących zdobywać doświadczenie jako:

PRAKTYKANT

w Dziale Administracji

Biuro – Magazyn Centralny w Strykowie

Zakres obowiązków:

  • prace administracyjno-biurowe,
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji pracowniczej,
  • kontakty z instytucjami zewnętrznymi,

Oczekujemy:

  • statusu studenta lub absolwenta,
  • odpowiedzialności i sumienności,
  • zdolności zwracania uwagi na szczegóły,
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego podczas miesięcznych, bezpłatnych praktyk z możliwością przejścia na płatny staż,
  • elastyczny harmonogram praktyk (min. 25 godzin w tygodniu),
  • przyjazną atmosferę pracy.

 Zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez Go Work lub za pomocą linku, który należy skopiować i wkleić w okno przeglądarki:

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 Dz.U. nr 133, poz. 883".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!