Mechanik

KBTI Poland

Tilburg

2016-11-23

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Mechanika samochodowego.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawdzanie samochodów, które wychodzą z linii montażowej

Obowiązki:

- naprawa i usuwanie usterek

- praca z różnymi narzędziami, maszynami, urządzeniami

- sprawdzanie, konserwacja sprzętu

- sprawdzanie pojazdów przed dostawą

- prowadzenie zapisów czasu, kosztów oraz materiałów

- współpraca z centrum serwisowym oraz udział w przygotowaniu, czyszczeniu auta

- wykonywanie różnych zadań, ustalanie priorytetów, organizowanie własnego planu pracy, dotrzymywanie terminów
Wymagania

- znajomość języka angielskiego

- własny transport do pracy

- doświadczenie 1-3 lata: z metod, technik, części i narzędzi oraz materiałów używanych do konserwacji i naprawy samochodów

- doświadczenie w testowaniu urządzeń diagnostycznych: wysokie napięcie (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja), hydraulika, układ hamulcowy, testy i naprawa układów elektronicznych i modułów

- doświadczenie w serwisie sprzętu

- doświadczenie z wykorzystaniem narzędzi skanujących, mierników

- prawo jazdy kat. B
Oferujemy:

- praca w systemie 3-zmianowym

- umowa o pracę na warunkach holenderskich

- praca stała na terenie Tilburga

- stawka: 13,66 euro brutto/h

- dodatki zmianowe

- możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty (dodatkowo płatne)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: APLIKUJ w tytule: Mechanik/Tilburg