Blacharz samochodowy (Panel Beater)

Brasco Recruitment Ltd.

Holandia

2016-12-02

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla klienta w Holandii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

  • naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana lub demontaż uszkodzonych elementów;
  • wyrównywanie zagnieceń blacharki;
  • przygotowywanie blachy, szpachlowanie, szlifowanie, montowanie;
  • praca na podstawie rysunku technicznego;
  • naprawa, budowa nadwozi, prostowanie paneli karoserii.

Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, holenderskiego

Oferujemy:
  • wynagrodzenie NETTO: 11.00 ( na rękę)  EUR/h ;
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych - DARMOWE

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV poprzez formularz aplikacyjny znajdujący się pod przyciskiem APLIKUJ.

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochrone danych osobowych, z Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.).
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.