Frezer CNC / Technolog CAD/CAM

Brasco Recruitment Ltd.

irlandia

2016-12-02

Brasco S.C. poszukuje dla swojego klienta w Irlandii kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Irlandia

Obowiązki:

  • obsługa i ustawianie i programowanie FREZAREK CNC pulpitu, jak również programowanie w SOLIDOWRKS, ALPHACAM;
  • produkcja części dla przemysłu oil&gas, lotniczego oraz samochodowego;

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość programowania frezarek CNC;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie brutto: zmiana dzienna: 30.000 -33.000 Euro/rocznie;
  • zmiana popołudniowa dodatki;
  • zakwaterowanie dostarczonee;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV poprzez formularz znajdujący się pod przyciskiem APLIKUJ

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochrone danych osobowych, z Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.).
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.