Pracownik magazynowy - PRACA STAŁA - Pass k .Błonia

JAGA Temp Sp. z o.o.

Sochaczew

2016-11-22

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. ( nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku":

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Pass k. Błonia

Wymagania:
• wysoka motywacja i chęci do pracy
• dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej

Obowiązki:
• kompletacja zamówień ze skanerem magazynowym (sklep internetowy)
• przygotowywanie zamówień do wysyłki

Oferujemy:
• pracę stałą od zaraz!
• umowę zlecenia, od drugiego miesiąca umowę o pracę na długi okres czasu
• realna szansa na zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę
• stawkę 15zł brutto (w tym 20% premii), po upływie 12 miesięcy możliwość awansu w strukturach Firmy
• pracę w systemie dwuzmianowym: 8-16:00 oraz 14-22:00
• pracę w młodym, dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Zapraszamy również do naszego biura: Galeria Błonie, ul. Powstańców 18b, lok. 18 pierwsze piętro

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99761 ofert pracy. Sprawdź!