Przedstawiciel handlowy

STR ADVERTISING

Katowice

2016-11-22

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, zakontraktowaną w jednej z największych na świecie Organizacji zajmujących się marketingiem i sprzedażą.

     Specjalizujemy się w reprezentowaniu i pozyskiwaniu funduszy na rzecz jednej ze Światowych Organizacji Pozarządowych. Stawiamy przed sobą ambitne cele m.in. otwarcie kolejnych oddziałów w Polsce oraz rozpoczęcie współpracy z nowymi klientami.

Najważniejsze zadania Przedstawicielato:

  • Reprezentowanie Światowej Organizacji i pozyskiwanie dla niej darczyńców
  • Dbanie o jakość „sprzedaży”
  • Realizacja planów „sprzedażowych” oraz prowadzenie raportów
  • Możliwość wdrażania do działania nowych członków zespołu
  • Szkolenie, motywowanie oraz koordynowanie pracy członków zespołu

Oferujemy:

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego, docelowo możliwość prowadzenia własnej firmy!
  • Profesjonalny system szkoleń wprowadzających
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie tygodniowym!

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Inicjatywy w działaniu
  • Dostępności czasowej – minimum 3 dni w tygodniu
  • Wysokiej etyki zawodowej
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego choć jest ono mile widziane

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!