Rolnik,pracownik fizyczny do zbiorów warzyw, Stuttgart Niemcy

PolFach

Stuttgart

2016-11-21

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy, plantacji warzyw z miasta Stuttgart: Pracownika fizycznego do zbiorów warzyw. Konieczne jest doświadczenie przy pracach polnych.

Opis / Obowiązki:

  • Miasto: okolice Stuttgart, Niemcy
  • Praca jest aktualna od 21.11.2016
  • Praca jest przez cały rok. Umowa o pracę będzie podpisana wstępnie na 3 miesiące, a następnie przedłużona na stałe
  • Praca na pełny etat od poniedziałku do soboty. Ok.45 do 60 godz. tygodniowo
  • Pracodawcą jest niemieckaplantacja warzyw (sałata, kapusta, kartofle, cykoria)
  • Główne zadania:
  • Prace polne jak cięcie kapusty, cykorii, kalarepy itp.
  • Załadunek i rozładunek plonów
  • Komisjonowanie warzyw w magazynie
  • Prace rolne traktorem

Wymagania:

  • Mężczyzna w młodym wieku
  • Doświadczenie przy pracach polnych lub w gospodarstwie rolnym
  • Doswiadczenie pracy jako traktorzysta i prawo jazdy kat. T mile widziane, ale nie konieczne
  • Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana
  • Zdrowie, przyzwyczajenie do wielogodzinnej pracy fizycznej
  • Motywacja i szybkie tempo pracy

Oferta dla kandydatow:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • Stawka godzinna brutto: 8,50euro
  • Zarobek miesięczny netto: 1250 do 1350 euro
  • Zakwaterowanie gwarantuje pracodawca. Koszt 50 euro miesięcznie

Tylko kandydatow spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.