Junior Account Manager

FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG

Bydgoszcz

2016-11-21

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą w Bydgoszczy na stanowisku:

 Junior Account Manager.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • koordynacja projektów
  • współpraca z przydzielonym Account Managerem
  • współpraca z działem graficznym
  • współpraca z działem produkcyjnym
  • wyszukiwanie i współpraca z dostawcami
  • tworzenie ofert handlowych
  • planowanie dostaw i montaży
  • aktywność w social mediach

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra organizacji pracy
  • zaangażowanie
  • chęć do podejmowania nowych wyzwań
  • inicjatywa i determinacja w działaniu,
  • gotowość do podróży (krajowych, jak i zagranicznych)

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • możliwość współpracy z międzynarodowymi, topowymi markami różnych branż
  • możliwość rozwoju i awansu
  • przyjazną, kreatywną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania proszone są o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzane danych osobowych w celach rekrutacji za pomocą opcji: APLIKUJ.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99491 ofert pracy. Sprawdź!