Murarz

Sanit

Lublin

2016-11-21

Firma SANIT Construction poszukuje pracownika na stanowisko:

MURARZ

Nasze wymagania na stanowisku:

- Wykształcenie min. zawodowe.

- Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 1 rok.

- Sprawność fizyczna, dokładność.

- Znajomość technik murarskich.

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie konstrukcji murowanych.

- Układanie ścian z cegieł oraz pustaków.

- Wykonywanie filarów, schodów, stropów.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

- Możliwość dopasowania warunków zatrudnienia do indywidualnych potrzeb pracownika.

- Niezbędne narzędzia pracy.

- Możliwość odbycia pracy za granicą oraz okresowych zjazdów i pracy w Polsce.

Miejsce pracy: Lublin i okolice

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny - 516991271

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: