Technik / elektryk utrzymania ruchu maszyn MULTIVAC

WB Staffing

Vejen

2016-11-21

Agencja Zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, oraz rekrutacji stałych. Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Warszawie wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379.

Dla naszego klienta z Danii- lidera w branży mięsnej do nowo wybudowanego zakładu mięsnego poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Technik/ Elektryk utrzymania ruchu maszyn MULTIVAC
- branża mięsna

Miejsce pracy: Vejen, Dania
Nr ref.: WB/SKE/11.2016

Obowiązki:

  • przyjmowanie zgłaszanych usterek w przypadku awarii maszyn
  • umiejętność dokonywania napraw 25ciu maszyn pakujących znajdujących się na zakładzie
  • przegląd i bieżąca konserwacja maszyn
  • wdrażanie i rozruch nowych maszyn

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku - warunek konieczny
  • umiejętność napraw, konserwacji maszyn MULTIVAC- warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy w firmie z branży mięsnej
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz
  • chęć i motywacja do pracy
  • swobodna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego – bezpośrednim przełożonym jest Duńczyk
  • własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 129, 54 DKK brutto na godzinę
  • zatrudnienie bezpośrednio pod zakładem na duńskich warunkach- pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
  • pracę stałą- możliwość długoletniej współpracy
  • mieszkanie- płatne po stronie pracownika
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: APLIKUJ wraz z podanie numeru referencyjnego WB/SKE/11.2016 lub kontakt pod numerem
telefonu +48 534 202 534 Justyna

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy spełniają wymagania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!