Magazynier

Dekra Praca

Gorlice

2016-11-21

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Magazynier

Miejsce pracy: Gorlice
Nr referencyjny: MG/10/2016

Zakres obowiązków:
- rozładunek oraz załadunek towarów zgodnie z dokumentacją transportową
- przyjęcie oraz wydanie towaru na/z magazynu
- obsługa suwnicy

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego- mile widziane
- zdolność obsługi komputera
- posiadanie zdolności organizacyjnych niezbędnych do przyjmowania i wydawania towarów oraz organizacji wysyłek

 - mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/ umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres APLIKUJ lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego 660 551 661

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)