Pracownik Produkcji/Prace Manualne (Mile widziane Panie)

Actio HR

Gdańsk

2016-11-21

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta Międzynarodowej Firmy z branży produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce Pracy: Gdańsk Szadółki

Wymagania:
- zdolności manualne
- doświadczenie w pracach produkcyjnych
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- korzystny dojazd do miejsca pracy (lub własny środek lokomocji),
- mile widziane panie.

Obowiązki:
- wykonywanie prac manualnych przy produkcji,
- naklejanie etykiet na wyprodukowaną partię materiału,
- wykonywanie prostych prac produkcyjnych.

Oferujemy:
- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowa zlecenie (po tygodniu możliwość przejścia na umowę o pracę),
- pracę w systemie 2 - zmianowym,
- oferujemy stałe, stabilne zatrudnienie.

Opis dodatkowy:

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail, w tytule e-mail wpisując PK/11/16.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Oferta pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, ).
Agencja Zatrudnienia nr 10554

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100011 ofert pracy. Sprawdź!