Praca magazynowa-ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE-darmowy dowóz!!!

JAGA Temp Sp. z o.o.

Poznań

2016-11-21

APT Jaga Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy od zaraz.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Plewiska lub Komorniki k.Poznania

MAGAZYN LOGISTYCZNY Z ODZIEŻĄ

Zadania:
-kompletacja zamówień;
-zdejmowanie zabezpieczeń z ubrań;
-składanie kartonów.

Wymagania:
-dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz;
-gotowość do podjęcia pracy min. do połowy stycznia.

Oferujemy:
-możliwość zarobienia nawet do 6 tysięcy brutto w skali miesiąca;
-pracę na II zmiany w różnych okresach po 8 lub 12 godzin;
-stawkę godzinową 16,50 brutto + 1,00 zł brutto premii frekwencyjnej, stawkę za godziny nocne 18,00 zł brutto;
-pracę od poniedziałku do niedzieli;
-bezpłatny dowóz do miejsca pracy z pętli Górczyn.

Wyślij nam swoje CV lub się z nami skontaktuj telefonicznie 602 583 108

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!