Konsultant w wydawnictwie

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań

2016-12-06

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego wieloletniego Klienta z branży wydawniczej poszukuje osób zainteresowanych pracą w sprzedaży.

Konsultant w wydawnictwie
Miejsce pracy: Poznań - Naramowice

Obowiązki:

Twoim obowiązkiem będzie kontakt telefoniczny z przedszkolami/szkołami w celu sprzedaży pomocy naukowych, szkoleń i konferencji (to NIE jest typowe "call center" - nie ma scenariuszy rozmów, sam decydujesz, kiedy jesteś gotowy/a na rozmowę - komputer nie wybiera telefonu!).
Będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie ofert dla instytucji oświatowych, kontakt mailowy z placówkami oświatowymi oraz opiekę posprzedażową.
 


Wymagania:

• Dyspozycyjności do pracy w godz. 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku.
• Wysokiej motywacji do pracy i komunikatywności 
• Umiejętności przekonywania i wytrwałość w dążeniu do celu
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży
 


Oferujemy:

• Pakiet szkoleń wstępnych w okresie zatrudnienia
• Niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon, baza firm
• Stawkę godzinową 15 zł brutto, po okresie próbnym umowa o pracę oraz prowizje od sprzedaży 
• Stabilne warunki zatrudnienia i realną możliwości rozwoju oraz awansu

Zachęcamy do wysyłania CV z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez: Serwis Personalny sp. z o.o. KRAZ: 1428 z siedzibą w Poznaniu, na rzecz Serwisu Personalnego Sp. z o.o. i jego Kontrahenta, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)” .

Informujemy, że Administratorem danych jest ( Serwis Personalny Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Hetmańska 91 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Przesłanie aplikacji jest tożsame z akceptacją przetwarzania danych osobowych w zakresie zawartym w przesłanej aplikacji dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji.

aplikuj

 

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!