Specjalista ds. Reklamacji

Winkelmann Sp. z o.o.

Legnica

2016-11-20

Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej. Największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników.  Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie.

Sektor automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Jaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy?

  • nadzór nad procesem reklamacji do dostawców: rejestrowanie, nadzór nad prawidłowym przebiegiem działań poreklamacyjnych,
  • codzienną współpracę z dostawcami, wizytowanie dostawców, przyjmowanie dostawców w zakładzie,
  • wsparcie dla zespołów interdyscyplinarnych w obszarach: przepływu procesu, planów kontroli, FMEA,
  • współpracę z innymi działami w zakresie poprawy jakości.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • j. angielski / j. niemiecki bardzo dobry w mowie i piśmie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość narzędzi jakościowych oraz raportu 8D,
  • praktyczna znajomość norm ISO 9001 oraz ISO TS 16949,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe, jakość, inżyniera produkcji, budowa maszyn,
  • otwartość na zmiany, dynamizm w działaniu, umiejętności planowania i poszukiwania alternatywnych rozwiązań.

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,
  • możliwość używania języków obcych – dofinansowanie do nauki,
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • dofinansowaną stołówkę posiłkową,
  • imprezy integracyjne,
  • roczne rozmowy pracownicze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100914 ofert pracy. Sprawdź!