Specjalista ds. Wsparcia Operacyjnego - j. duński

Cee Experts

Warszawa

2016-11-20

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Opis stanowiska:
• wsparcie procesu kompleksowej obsługi klientów w oddziałach firmy
• wsparcie procesów utrzymania i przedłużania kontraktów
• uczestnictwo w procesie fakturowania (weryfikacja poprawności)
• tworzenie raportów

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość języka duńskiego
• dobra znajomość języka angielskiego
• dobra znajomość pakietu MS Office
• komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne oraz organizacyjne

Oferujemy:
• ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku w firmie będącej liderem na rynku
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i kartę lunchową
• możliwość rozwoju oraz szkolenia
• pracę w dynamicznym, międzynarodowych zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102310 ofert pracy. Sprawdź!