Konsultant ds. wsparcia technicznego z językiem holenderskim

Axamo Sp. z o.o.

Lublin

2016-11-20

Axamo to firma rekrutacyjna założona z myślą o budowaniu długotrwałych relacji z Klientami i Kandydatami poprzez ciągłe doskonalenie i rozbudowę posiadanych zasobów jak również rozwijanie i kształtowanie nowych relacji międzyludzkich. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych z obszarów Inżynierii,  IT, Finansów i Bankowości oraz sektora Medycznego. Posiadamy biura w Polsce (Warszawa, Rzeszów) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn).

Naszym klientem jest renomowana polska spółka, która od ponad 15 lat wspiera swoich klientów w obszarze usług IT.   Filarem firmy jest doświadczony zespół z profesjonalnym i nowoczesnym zapleczem technicznym oferujący szerokie spektrum usług informatycznych dla biznesu.

W związku z planowanym na kwiecień 2017 otwarciem centrum w Lublinie,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Nr referencyjny: H/L/2016

Obowiązki:

  • Diagnozowanie problemów i udzielanie wsparcia technicznego klientom w języku holenderskim  i angielskim (odbieranie połączeń przychodzących)
  • Rejestracja przyjętych zgłoszeń
  • Współpraca z innymi zespołami i inżynierami serwisu

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim znajomości języka angielskiego i holenderskiego na poziomie umożliwiającym codzienną, swobodną komunikację. Ponadto wymagana jest  wysoka kultura osobista, bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Office oraz popularnych programów użytkowych a także rozwinięte zdolności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Nie wymagamy doświadczenia w obszarze IT, firma zapewnia pakiet szkoleń wdrażających (w tym szkolenia dedykowane do odpowiedniego serwisu).

Oferujemy:

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku  oraz realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet szkoleń wdrażających
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności oraz codziennego kontaktu z językiem obcym
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pozapłacowe benefity (pakiet Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Bardzo dobre warunki oraz niezbędne narzędzia pracy.
  • Elastyczny czas pracy sprzyjający zachowaniu równowadze między życiem zawodowym i prywatnym

Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres APLIKUJ w tytule wpisując H/L/2016

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.