Komisjoner i pakowacz mięsa ze znajomością niemieckiego, Chemnitz Niemcy

PolFach

Chemnitz

2016-11-18

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej do miasta Chemnitz, mężczyzn na stanowisko:komisjoner i pakowacz mięsa. Wymagane jest ukierunkowane doświadczenie przy mięsie lub w branży spożywczej oraz znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

·         Ilość miejsc: 20 (praca tylko dla mężczyzn)

·         Miasto: okolice Chemnitz, Saksonia Niemcy

  • Praca jest aktualna natychmiast lub najpóźniej od 21.11.2016 !

  • Praca jest na stałe, poprzez niemiecką agencję pracy tymczasowej

  • Praca na pełny etat 5 do 6 dni w tygodniu (40 do 50 godz. tygodniowo)

  • Główne zadania:

  • Porcjowanie, pakowanie i etykietowanie mięsa

Wymagania:

·         Mężczyzna w młodym wieku

·         Wymagane udokumentowane doświadczenie przy pracy na stanowisku: Pakowacz, komisjoner w przemyśle spożywczym (optymalnie w przetwórstwie mięsa)

·         Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego

·         Aktualny niemiecki atest do pracy w przemyśle spożywczym (Hygiene / Gesundheitsschutzbelehrung) mile widziany, ale nie konieczny

Proponujemy:

·         Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna: 9,00 euro brutto

·         Zarobek netto ok. 1250 euro (w zależności od ilości przepracowanych godzin)

·         Kwatera zapewniona i kosztuje 150 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52