Konsultant ds. Obsługi Klienta i Wsparcia Sprzedaży

Rapid Finance Polska Sp. z o.o.

Warszawa

2016-11-18

Międzynarodowa firma działająca w branży finansowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • obsługa klienta drogą telefoniczną oraz poprzez 'czat'
  • udzielanie informacji o produktach firmy potencjalnym klientom
  • procesowanie wniosków klientów
  • aktywne wsparcie Działu  Sprzedaży w kampaniach sprzedażowych
  • ścisła współpraca z innymi Działami Spółki

Wymagania:

  • dobra dykcja, miły głos
  • umiejętność pracy w zespole
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • pozytywne nastawienie i chęć do pracy
  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie a także system premiowy
  • szkolenia
  • przejrzysta ścieżka kariery
  • wsparcie kadry kierowniczej i trenerów
  • praca w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!